Kierownik budowy
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
STE CAPITAL Sp z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad procesami budowlanymi na podległych projektach.
  • Organizacja, administracja oraz techniczne zarządzanie pracami budowlanymi.
  • Realizacja projektów zgodnie z założonym harmonogramem.
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej oraz raportowanie postępów prac.
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac.
  • Współpraca z Zarządem spółki w zakresie nadzoru nad inwestycjami.
  • Nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami.
  • Możliwa praca w delegacjach oraz na terenie miast: Giżycko, Olsztyn, Warszawa, Kosów Lacki, Iława

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie: ukończone studia inżynierskie bądź magisterskie na kierunku budownictwo.
  • Znajomość przepisów i norm budowlanych.
  • Zainteresowania obszarem związanym z realizacją inwestycji.
  • Doświadczenie w realizacji robót żelbetowych będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjności, otwartości na nowe wyzwania.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz szybkiego rozwiązywania problemów.
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD.
  • Komunikatywności, samodzielności i zaangażowania.
  • Pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Uprawnienia budowlane, konstrukcyjno-budowlane wykonawcze - warunek konieczny.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
  • W przypadku konieczności relokacji zapewniamy wygodny hotel/mieszkanie.
  • Pracę przy realizacji ciekawych kontraktów.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
  • Telefon, komputer, wysokiej klasy samochód służbowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

  • Praca Olsztyn
  • Kierownik Olsztyn
  • Kierownik działu personalnego Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544