Kierownik Budowy
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
GZOG Energy Sp. z o.o.
5. 9. 2024

GZOG Sp. z o.o. działa na rynku gazowniczym od grudnia 2000r. Budujemy oraz modernizujemy stacje CNG, LNG, H2 oraz instalacje przemysłowego przesyłu gazu – głównie stacje redukcyjno-pomiarowe. Prowadzimy także prace antykorozji czynnej i biernej, serwisowe sprężarek gazu i aparatury kontrolno-pomiarowej. Jeżeli chcieliby Państwo rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę zawodową w dziedzinach, które realizujemy, zapraszamy do podjęcia u nas zatrudnienia – w nowej siedzibie mieszczącej się w Bytomiu przy ul. Hajdy 3.

KR/08-2024/KB

Obowiązki

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy
  • Planowanie, realizowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót
  • Nadzór nad dokumentacją projektową, wykonawczą i powykonawczą
  • Monitorowanie kosztów związanych z realizacją budów
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika budowy
  • Mile widziane doświadczenie w branży gazowniczej/energetycznej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji, umiejętności i zaangażowania w pracę
  • Stabilne zatrudnienie – docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Dofinansowanie do uprawnień
  • Szkolenia branżowe
  • Świadczenia socjalne
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Bytom
  • Kierownik Bytom
  • Kierownik Bytom Odrzański
  • Kierownik działu personalnego Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544