KIEROWNIK BUDOWY
  • Kielce
Kielce, PIWOWARSKA 30, 25-561 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
EXBUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024
od 10 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według stanowiska

Inne wymagania
Opis stanowiska pracy:
Kierowanie budową w myśl przepisów prawa budowlanego. Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych na terenie województwa małopolskiego (w perspektywie świętokrzyskiego, śląskiego), zapewniając ich zgodność z obowiązującymi przepisami, normami i standardami bezpieczeństwa.Współpraca z zespołami zaangażowanymi w proces budowlany. Przestrzeganie ustalonego harmonogramu czasowego, jak również kontrola zgodności materiałów oraz jakości prowadzonych prac. Sprawne rozwiązywanie problemów technicznych na budowie. Wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac, opracowywanie harmonogramów oraz budżetów zadań na budowie. Raportowanie postępów prac.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe budowlane.
- Uprawnienia budowlane.
- Doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Umiejętności planowania i efektywnego zarządzania, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz analitycznego myślenia.
- Umiejętność obsługi programów: AUTOCAD, MS OFFICE, NORMA PRO.
- Prawo jazdy kat. B.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji.
Mile widziane:
- Znajomość języka angielskiego.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: budownictwo

  • Praca Kielce
  • Kierownik Kielce
  • Kierownik działu personalnego Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536