Kierownik Budowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manufaqtura HR
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Nadzór nad prowadzonym kontraktem,
Kontakt z Klientem i podwykonawcami w zakresie realizacji zadań,
Kontrola jakości, terminowości i budżetu prowadzonych robót,
Kontrola przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ,
Ofertowanie i zamawianie materiałów,
Prowadzenie dokumentacji robót i dokumentacji podwykonawczej.
Wymagania:
Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych,
Umiejętność czytania projektów,
Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie konstrukcyjno budowlanym,
Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word),
Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
Praca na terenie województwa łódzkiego!
Praca dla prężnie rozwijającej się firmy,
Dogodne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zgodnie z preferencjami Pracownika),
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Niezbędne narzędzia pracy,
Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536