Kierownik budowy
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
SalesHR
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad realizacją projektów budowlanych zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • Koordynacja pracy zespołu budowlanego oraz podwykonawców
  • Monitorowanie postępu prac i zapewnienie zgodności z dokumentacją techniczną
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP na budowie
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych na budowie
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej oraz raportowanie postępów prac

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm i standardów w budownictwie
  • Umiejętność zarządzania zespołem i komunikatywność
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe 12 000 - 14 000 PLN brutto, umowa o pracę
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność przy ciekawych projektach na miejscu

  • Praca Tarnów
  • Kierownik Tarnów
  • Kierownik Tarnów Opolski
  • Kierownik działu personalnego Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914