Kierownik Budowy – branża instalacyjna
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Smart-HR
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kierowanie pracami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • Bezpośredni nadzór nad procesem wykonawczym,
  • Organizację placu budowy,
  • Zamówienia materiałów,
  • Współpracę z zamawiającymi i służbami biorącymi udział w procesie budowlanym.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Budowy,
  • Posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • Gotowość do pracy na terenie województwa śląskiego.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne i satysfakcjonujące zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • Wspierający zespół i pozytywną atmosferę w pracy,
  • Dużą decyzyjność i możliwość rozwoju.

Wymagania

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy instalacyjnej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Zabrze
  • Kierownik Zabrze
  • Kierownik działu personalnego Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662