Kierownik Budowlany
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
NAWITEL WROCŁAW Sp. z o.o.
29. 7. 2024
Informacje o stanowisku

firma budowlana z branży inżynieryjnych robót budowlanych

zatrudni na stanowisku:
Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie

OPIS STANOWISKA:

  • Ofertowanie oraz pozyskiwanie kontaktów
  • Analiza dokumentacji
  • Nadzór nad wykonawcami, brygadami
  • Rozliczanie z wykonanych zdań oraz zarządzanie procesami
  • Opracowywanie harmonogramów
  • Kontrola nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • Współpraca z podwykonawcami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie o kierunku wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Prawo jazdy kat B oraz gotowość do pracy w delegacji
  • Znajomość programów: Autocad, pakietu MS Office.

MILE WIDZIANA:

  • Znajomość języka angielskiego (technicznego)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Uczestnictwo w kursach i szkoleniach
  • Pakiet medyczny

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544