Kierownik biura zarządu
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
CARBOAUTOMATYKA SA
11. 4. 2024

CARBOAUTOMATYKA S.A zatrudni na stanowisku: Kierownik biura zarządu

Obowiązki

  • •przygotowywanie prezentacji dla zarządu
  • •korespondencja z lokalnymi urzędami
  • •wsparcie i organizacja bieżących działań Zarządu/Rady Nadzorczej
  • •zapewnienie przejrzystego obiegu dokumentów, ich kompletności i poprawności
  • •bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w Spółce oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

Wymagania

  • •wykształcenie wyższe
  • •doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • •samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność

Oferujemy

  • •zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • •rozwój zawodowy
  • •szkolenia
  • •atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

  • Praca Tychy
  • Asystent zarządu Tychy
  • Kierownik Tychy
  • Kierownik działu personalnego Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570