Kierownik Biura Administracji
  • Warszawa (Mokotów)
mazowieckie, Warszawa (Mokotów), mazowieckie, Polska
HAYS
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa (Mokotów)
NR REF.: 1182149

Dla naszego Klienta, szukamy doświadczonego profesjonalisty na stanowisko Kierownika ds. Administracji. Jeśli masz doświadczenie w podobnej roli, zarządzasz podległym zespołem, tworzysz polityki, procedury administracyjne – aplikuj już teraz! Czeka na Ciebie wyjątkowa szansa na rozwój i współtworzenie czegoś wielkiego.

Główne obowiązki:

  • zarządzanie  zespołem administracyjnym
  • odpowiedzialność za przygotowanie, weryfikację i kontrolowanie budżetu
  • kontrola kosztów administracyjno-biurowych
  • planowanie zadań inwestycyjnych i kosztowych w Spółce
  • koordynowanie procesu podpisywania umów, czuwanie nad poprawnością dokumentacji
  • tworzenie i późniejsze aktualizowanie instrukcji, polityk i procedur
  • współpraca z dostawcami usług
  • tworzenie i nadzór nad polityką flotową, transportową itp.
  • koordynowanie procesu podróży służbowych
  • proponowanie nowych rozwiązań, usprawnień procesów

Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze administracji na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność budowania relacji z internuncjuszami wewnętrznymi/zewnętrznymi
  • elastyczność, otwartość, komunikatywność, relacyjność

Oferowane:
  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów
  • pozytywna atmosfera pracy
  • duża samodzielność i możliwość kreowania oraz wdrażania swoich pomysłów
  • paca stacjonarna

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836