Kierownik Betoniarni
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
9. 5. 2024

Flize-Gres to profesjonalna firma budowlana działająca w Trójmieście. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów, dla których realizowaliśmy projekty związane między innymi z: budową domu, wykończeniem pod klucz, projektowaniem wnętrz, a także robotami ziemnymi. Działamy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale też realizujemy wiele zleceń budowlano-remontowych w całym województwie pomorskim. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy wyróżniają się jakością na rynku. Szukamy osób, które tak jak my chcą swoje doświadczenie przełożyć na zadowolenie klientów i czerpać przyjemność ze swojej pracy.

Obowiązki

  • Osiąganie założonych wskaźników kosztowych i finansowych zakładu.
  • Realizacja planu produkcyjnego.
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój relacji z klientami kluczowymi.
  • Zapewnienie ciągłości pracy zakładu i utrzymanie sprawności technologicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Nadzór i zapewnienie wysokiej jakości produkowanych prefabrykatów betonowych.
  • Nadzór i zarządzanie podległym personelem produkcyjnym i handlowym zakładu.

Wymagania

  • Zaangażowanie i samodzielność w realizacji celów postawionych przez Zarząd Spółki.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki budowlane lub mechaniczne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata.
  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego.
  • Prawojazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy.
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Przejrzyste oraz stabilne warunki zatrudnienia (etat lub b2b).

  • Praca Tczew
  • Kierownik Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246