Kierownik Asortymentu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

85497

Obowiązki

  • Tworzenie długoterminowej strategii zarządzania kategorią produktów zarówno w kanałach online jak i offline
  • Zarządzanie asortymentem
  • Tworzeniem planogramów i właściwego merchandisingu oraz dostosowywaniem działań do przestrzeni sklepu
  • Ścisła współpraca z Kupcem Kategorii w obszarze rozwoju kategorii oraz budowy strategii współpracy z dostawcami
  • Opracowywanie strategii działań dla nierotujących produktów
  • Rozwój produktów, które spełniają oczekiwania klientów
  • Regularne odwiedzanie naszych marketów
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu kategorią
  • Doświadczenie w opracowywaniu całościowej strategii kategorii, definiowaniu taktyk realizacji strategii kategorii i skutecznego jej wdrażania
  • Umiejętność analizowania i czytania danych rynkowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel
  • Doskonałe umiejętności analityczne oraz numeryczne
  • Umiejętność identyfikowania i odzwierciedlania możliwości biznesowych
  • Silna orientacja na cel, motywacja i umiejętność pracy pod presją czasu oraz zgodnie z wyznaczonymi terminami

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392