Kierownik Apteki
  • Sulejówek
Sulejówek, Sulejówek, mazowieckie, Polska
Farmacja od Serca Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą aptek, które pragną, aby Pacjenci i Pracownicy czuli się w nich dobrze. Chcemy być ukochaną apteką w okolicy, Apteką od Serca!

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i zarządzanie prężnie rozwijającą się apteką oraz organizacja pracy dużego zespołu
  • Kierownik od SERCA jest Menadżerem i ma realny wpływ na rozwój firmy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne wraz z uprawnieniami do pracy na stanowisku kierownika apteki – warunek konieczny
  • Doświadczenie w prowadzeniu apteki i zarządzaniu zespołem
  • Praca zespołowa
  • Życzliwość i otwartość w kontaktach z Pacjentem i współpracownikami
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Chęć rozwoju zawodowego, menadżerskiego i pracy w zespole

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie założonej i prowadzonej przez Farmaceutów w której najważniejszy jest Pacjent i wysoka jakość obsługi
  • Możliwość skupienia się na niesieniu pomocy pacjentom i dbania o ich faktyczne dobro
  • Realny wpływ na funkcjonowanie apteki i całej firmy, duża decyzyjność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w aptece z dużym, zgranym i życzliwym zespołem farmaceutów OD SERCA
  •  Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w dodatkowych ciekawych projektach

Nasze benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bogaty system szkoleń szytych na miarę potrzeb
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

Nie zwlekaj – dołącz do naszego zespołu od Serca!

  • Praca Sulejówek
  • Kierownik Sulejówek
  • Sulejówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567