Kierownik Apteki
  • Warszawa, ul. Rakowiecka 36
mazowieckie, Warszawa, ul. Rakowiecka 36, mazowieckie, Polska
Medicover Apteka
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

TWÓJ ZAKRES ZADAŃ:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki oraz utrzymanie wytyczonych standardów obsługi pacjentów
  • Zarządzanie zespołem aptecznym, w tym tworzenie grafików, delegowanie zadań oraz motywowanie zespołu
  • Monitorowanie oraz realizacja wyniku finansowego apteki
  • Prowadzenie ewidencji zatrudnionych osób
  • Realizacja zamówień oraz zarządzanie magazynem i monitorowanie terminów ważności
  • Prowadzenie książki kontroli narkotyków
  • Retaksacja recept
  • Przygotowywanie zestawień refundacyjnych
  • Sprzedaż leków oraz profesjonalne doradztwo pacjentom w oparciu o standardy opieki farmaceutycznej
  • Wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Bieżące konsultacje i współpraca z personelem centrum medycznego

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe przez okres min. 5 lat na stanowisku magistra farmacji
  • Znajomość prawa farmaceutycznego
  • Znajomość systemu KAMSOFT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników
  • Ukierunkowanie na potrzeby pacjenta i wysoki standard obsługi
  • Sprawne rozwiązywania problemów i podejmowanie decyzji
  • Umiejętność budowania dobrych relacji

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika apteki

NASZA OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dyżury 8 godzinne oraz dzień wolny za pracę w sobotę
  • Praca z najwyższej jakości asortymentem, zgodnie ze standardami opieki farmaceutycznej
  • Szkolenia produktowe, sprzedażowe i ze standardu porady farmaceutycznej,
  • System premiowy, doceniający zaangażowanie i dbałość o doświadczenia pacjentów
  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna (również dla rodziny) wraz z pakietem sportowym
  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Internetowe kursy języka angielskiego
  • Możliwość uczestniczenia w dodatkowych inicjatywach, np. tworzenia czasopisma Twój Farmaceuta ​oraz współtworzenia oferty marki Medicover Vital.

Dowiedz się jak przebiega proces rekrutacyjny na stronie Recepta na Karierę w Medicover Apteka!

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080