Kierownik Apteki
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Województwo mazowieckie, Polska
Cosmedica
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

-      zapewnienie naszym Pacjentom obsługi na najwyższym poziomie

-      sprawdzanie recept pod względem merytorycznym oraz formalnym

-      nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki

-      nadzór i zarządzanie magazynem, w tym:

-      monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki

-      nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień

-      cykliczna kontrola stanu magazynowego

-      organizacja pracy i sprawne zarządzanie zespołem aptecznym zgodnie z obowiązującym prawem

Nasze wymagania

-      spełnienie warunku formalnego: wykształcenia farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki

-      dążenie do rozwoju własnego i podległego zespołu

-      znajomość obsługi programu KAMSOFT

-      umiejętności zarządcze i menadżerskie

-      gotowość i otwartość na zmiany

-      dyspozycyjność, obowiązkowość

To oferujemy

-      wsparcie Głównego Farmaceuty

-      szkolenia prowadzone w miejscu pracy przez Trenera Wewnętrznego

-      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-      możliwość rozwoju zawodowego

-      bezpieczne warunki pracy

-      atmosferę opartą na współpracy

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Kierownik Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584