Kierownik Apteki
  • Grodzisk Mazowiecki, Galeria Grodova
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki, Galeria Grodova, mazowieckie, Polska
Cosmedica
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Do Zespołu Cosmedica poszukujemy na stanowisko:
Wymagania:

  • spełnienie warunku formalnego: wykształcenia farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki
  • dążenie do rozwoju własnego i podległego zespołu
  • znajomość obsługi programu KAMSOFT
  • umiejętności zarządcze i menadżerskie
  • gotowość i otwartość na zmiany
  • dyspozycyjność, obowiązkowość

Oferujemy:

  • wsparcie Głównego Farmaceuty
  • szkolenia prowadzone w miejscu pracy przez Trenera Wewnętrznego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpieczne warunki pracy
  • atmosferę opartą na współpracy

Opis stanowiska:

  • zapewnienie naszym Pacjentom obsługi na najwyższym poziomie
  • sprawdzanie recept pod względem merytorycznym oraz formalnym
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
  • nadzór i zarządzanie magazynem, w tym:
  • monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki
  • nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień
  • cykliczna kontrola stanu magazynowego
  • organizacja pracy i sprawne zarządzanie zespołem aptecznym zgodnie z obowiązującym prawem

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080