Kierownik Apteki
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DOZ S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem Apteki
  • zarządzanie Zespołem Aptecznym
  • zarządzanie magazynem oraz monitorowanie terminów ważności
  • dbanie o standardy sieci
  • obsługa Pacjentów, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych

Nasze wymagania

  • posiadanie wykształcenia farmaceutycznego oraz czynnego prawa do wykonywania zawodu

Mile widziane

  • znajomość obsługi programu Kamsoft

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • szkolenia rozwijające kompetencje
  • atrakcyjny system premiowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. karnet sportowy, prywatna opieka medyczna
  • możliwość uzyskania dofinansowania do dojazdów pracowniczych lub pomoc w relokacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087