Kierownik Administracji
  • Stalowa Wola, stalowowolski, podkarpackie
Stalowa Wola
Service Technical
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

  • Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w godzinach 7:00 - 15:00;
  • wynagrodzenie na start 5500 zł netto + 1000 zł dodatek, po okresie próbnym 6500 zł netto + ewentualne podwyżki;
  • stabilną i ciekawą pracę.

Obowiązki

  • przyjmowanie zamówień i ich doprecyzowanie;
  • monitorowanie statusów zamówień i ich realizacji poprzez kontakt w produkcją;
  • koordynowanie i weryfikacja terminów realizacji zamówień;
  • prowadzenie kalendarza wysyłek;
  •  współpraca z działem produkcji;
  • raportowanie;
  • delegowanie zadań pracownikom administracji i ich egzekwowanie.

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku;

doświadczenie w obszarze produkcji, najlepiej customowej;

analityczne myślenie, decyzyjność;

samodzielność.

Zapraszamy do złożenia aplikacji.

  • Praca Stalowa Wola
  • Kierownik Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567