KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
ZARZĄD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
30. 5. 2024

ZARZĄD  GOSPODARKI  MIESZKANIOWEJ  W  LEGNICY, ULICA ZIELONA 7

OGŁASZA  NABÓR  NA  WOLNE  KIEROWNICZE  STANOWISKO  URZĘDNICZE

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku kierownika Działu Technicznego:

Zadania główne:

Organizowanie, kierowanie i koordynacja pracy oraz nadzór nad jakością i przebiegiem pracy podległych pracowników i spraw wynikających z zakresu zadań działu, w szczególności:

1. Opracowywanie rocznych planów rzeczowo-finansowych remontowych i inwestycyjnych; weryfikacja planów wg stopnia pilności wykonania zadań wraz z ich kontrolą do wysokości uzyskanych środków finansowych na ten cel;

2. Opracowywanie informacji i sprawozdań z wykonania zadań remontowych i inwestycyjnych w układzie rzeczowym, finansowym i opisowym;

3. Przygotowywanie i realizacja zamówień na roboty budowlane oraz następujące dostawy i usługi:

  • dyżury Pogotowia Technicznego,
  • obsługa techniczna OGM,
  • wykonywanie przeglądów technicznych,
  • obsługa i konserwacja kotłowni,
  • wykonywanie projektów technicznych, ekspertyz itp.,
  • usługi budowlane niebędące robotami budowlanymi w rozumieniu ustawy Prawo budowlane,
  • sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej,
  • przegląd kotłów gazowych wykonanych w ramach inwestycji;

4. Prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad robotami w systemie własnym lub zleconym w branży elektrycznej, sanitarnej i budowlanej;

5. Przygotowywanie koncepcji rzeczowo-finansowej prac remontowych i inwestycyjnych zalecanych przez ZGM;

6. Prowadzenie ewidencji potrzeb remontowych i inwestycyjnych wg poszczególnych nieruchomości i ich bieżąca aktualizacja;

7. Prowadzenie ewidencji nieruchomości przeznaczonych do rozbiórki oraz bieżąca aktualizacja tej ewidencji;

8. Prowadzenie ewidencji opracowanej dokumentacji planowanej do wykorzystania w ramach robót budowlanych i usług;

9. Prowadzenie ewidencji wymiany stolarki okiennej i jej bieżąca aktualizacja;

10. Prowadzenie ewidencji związanej z remontem lub wymianą ogrzewania lub zmianą źródeł ogrzewania i jej bieżąca aktualizacja.

Zadania pomocnicze:

1. Organizacja przeglądów gwarancyjnych prowadzonych robót – prowadzenie ich ewidencji oraz egzekwowanie usuwania usterek w ramach udzielonej gwarancji lub rękojmi;

2. Uczestniczenie w wizjach lokalnych oraz ich dokumentowanie (w tym fotograficzne) organizowanych przez UM, PINB, wynikających z interwencji, skarg i wniosków, itp.;

3. Nadzór nad urządzeniami podlegającymi dozorowi technicznemu.

Zadania okresowe:

1. Planowanie i sprawozdawczość;

2. Udział w komisjach przetargowych, negocjacyjnych, których przedmiotem jest wybór wykonawcy na roboty budowlane lub usługi;

udział w komisjach odbioru robot;

3. Udział w dyżurach przy telefonie komórkowym w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych zagrażających życiu lub zdrowiu ludzi bądź w przypadku zagrożenia mienia.

Kandydaci przystępujący do naboru powinni spełniać następujące kryteria:

Wymagania niezbędne:

1. wymogi określone w art. 6 ust. 1, ust. 3 pkt 2 i 3 oraz ust. 4 ustawy o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022r., poz. 530);

2. wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowlanym;

3. co najmniej 5 letni staż pracy.

Wymagania dodatkowe:

1. Preferowane uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie;

2. Doświadczenie na stanowiskach związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych;

3. Preferowany staż pracy w administracji publicznej na stanowiskach urzędniczych lub kierowniczych stanowiskach urzędniczych;

4. Znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych;

5. Bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych;

6. W zakresie predyspozycji osobowościowych: komunikatywność, samodzielność, sprawność, kreatywność, inicjatywa.

Osoby zainteresowane udziałem w naborze powinny złożyć:

1. list motywacyjny;

2. pełny życiorys zawodowy;

3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

4. kopie dokumentów potwierdzające doświadczenie zawodowe, w tym świadectwa pracy;

5. oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;

6. oświadczenie lub inny dokument potwierdzający posiadanie nieposzlakowanej opinii;

7. oświadczenie kandydata o niekaraniu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (w przypadku zatrudnienia, kandydat zobowiązany zostanie do dostarczenia zaświadczenia Krajowego Rejestru Karnego);

8. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;

9. inne dodatkowe kserokopie dokumentów potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności.

Warunki pracy na stanowisku kierownika Działu Technicznego

1. zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony;

2. wynagrodzenie ustalane jest na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 października 2021 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz.U. z 2021 r., poz. 1960 z późn. zm.) oraz Regulaminu wynagradzania pracowników samorządowych zatrudnionych w Zarządzie Gospodarki Mieszkaniowej w Legnicy, wprowadzonego w życie zarządzeniem nr 15/23 Dyrektora ZGM w Legnicy z dnia 14 lipca 2023 r.;

3. praca w warunkach biurowych związana z wykorzystaniem komputera i innych urządzeń biurowych oraz praca na terenie miasta Legnicy w budynkach i mieszkaniach komunalnych;

4. stanowisko objęte naborem znajduje się w pomieszczeniu samodzielnym na III piętrze w budynku przy ul. Zielonej 7, który nie jest wyposażony w windę;

5. praca na ww. stanowisku wymaga przemieszczania się w czasie pracy po terenie miasta Legnicy, w celu wykonywania obowiązków poza siedzibą;

6. praca w systemie jednozmianowym;

7. oświetlenie naturalne i sztuczne.

  • Praca Legnica
  • Kierownik działu personalnego Legnica
  • Kierownik Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055