Kierowcę C+E
  • Celestynów
Celestynów, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Bogucki-Folie
7. 8. 2024

Bogucki Folie Spółka z o. o., Sp.k. / Jatne (powiat Otwocki) zatrudni:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• przestrzeganie terminowości realizowanych tras
• dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
• odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
• optymalne planowanie przerw w pracy
WYMAGANIA :
• Kategoria C+E
• Karta kierowcy
• Uczciwość i zaangażowanie w pracę,
• Dbałość o powierzony sprzęt,
• Wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność
• Pozostałe szczegóły pracy do omówienia.
OFERUJEMY :
• umowa o pracę na pełny etat
• stabilność zatrudnienia oraz terminowość wypłat
• nowe auto przypisane do kierowcy
Przypominamy o zawarciu sformułowania wyrażającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.

  • Praca Celestynów
  • Celestynów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584