Kierowca zawodowy C+E
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
GIGI CARGO
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego klasy C+E zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa
  • Realizacja zaplanowanych tras transportowych w terminie
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu
  • Współpraca z działem logistyki w zakresie organizacji transportu
  • Sumienne dokumentowanie przebytej trasy oraz wykonywanych zadań

WYMAGANIA:
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego
  • Komunikatywność i otwartość
  • Zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę - gwarantowana pensja
  • Pensja na czas 10. dnia każdego miesiąca
  • Najkorzystniejsze warunki wynagrodzenia w regionie
  • Dodatkowa bezpłatna polisa ubezpieczeniowa
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Nowa, na bieżąco serwisowana flota pojazdów
  • Stałe trasy w kółkach
  • 2-3 dni w ciągu tygodnia w domu
  • Każdy weekend w domu
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
  • Spotkania integracyjne z zespołem

  • Praca Szczecin
  • Kierowca Szczecin
  • Specjalista ds. e-commerce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018