Kierowca-zaopatrzeniowiec do firmy produkcyjno-reklamowej
  • Rembertów
mazowieckie, Rembertów, mazowieckie, Polska
PRK & ADS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8. 9. 2024

Obowiązki

  • realizacja planu zakupowego i odbioru towarów/dostaw według wytycznych
  • sprawdzanie odbieranego towaru oraz dokumentów rozliczeniowych pod kątem zgodności z zamówieniem
  • nadzór nad flotą samochodów: stan techniczny, naprawy, przeglądy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość topografii Warszawy i okolic
  • dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność
  • wysoka komunikatywność
  • doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku min. 2 letnie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca mazowieckie
  • Kierowca Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567