Kierowca/zaopatrzeniowiec
  • Stargard
kierowca/zaopatrzeniowiec
Stargard, Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
BRANDDEX
7. 5. 2024

poszukujemy osoby na stanowisko zaopatrzeniowiec / kierowca kat. B
Obowiązki:
• dokonywanie zakupów zaakceptowanych przez dyrektora stosownie do zapotrzebowania firmy
• pobieranie i rozliczanie zaliczek na poczet zakupów materiałów, narzędzi i usług
• wykonywanie prac konserwatorskich i naprawczych w zakresie zleconym przez dyrektora
• sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym i estetyką samochodów służbowych
• wykonywanie innych czynności zleconych przez kierownictwo w zakresie posiadanych uprawnień i umiejętności
• pielęgnacja terenu wokół firmy
Idealny kandydat:
dyspozycyjny, punktualny, sumienny
Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B
Oferta:
• wynagrodzenie od 5000 zł brutto (adekwatne do doświadczenia i umiejętności)
• pakiet medyczny
• ubezpieczenie grupowe
Miejsce pracy: Stargard
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar etatu: Pełny etat

  • Praca Stargard
  • kierowca stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293