Kierowca / Zaopatrzeniowiec
  • Ząbki
Ząbki, Ząbki, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
20. 9. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

KIEROWCA/ZAOPATRZENIOWIEC

Miejscowość: Ząbki
To oferujemy:

  • Stabilną prace , w oparciu o grafik (poniedziałek – niedziela)
  • Pracę w godzinach 05:30-14:00
  • Umowa zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę
  • Po okresie próbnym możliwość dołączenia do benefitów pozapłacowych – opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe
  • Stawka 30zł brutto/h

Twoje zadania:

  • Rozwożenie posiłków do klientów
  • Pakowanie termoportów, wynoszenie kartonów
  • Rozkładanie towaru w magazynie

Oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaświadczenia z badań sanitarno - epidemiologicznych
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Kultury osobistej

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

  • Praca Ząbki
  • Kierowca Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838