Kierowca z własnym samochodem
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SWAG 42 Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki

  • Dostarczanie dokumentów, ładunku i korespondencji w ramach ustalonej trasy lub zgodnie z zaleceniami kierownictwa.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa przewożonych towarów i dokumentów.

  • Przestrzeganie harmonogramów i terminów dostaw.

  • Kontakt z kierownictwem i klientami w celu wyjaśnienia szczegółów dostawy i otrzymania instrukcji.

  • Prowadzenie pojazdu silnikowego zgodnie z przepisami ruchu drogowego i wymogami operacyjnymi.

  • Zachowanie poufności informacji związanych z działalnością firmy i przewożonymi dokumentami.

  • Terminowe zgłaszanie przełożonym wszelkich zidentyfikowanych usterek lub sytuacji awaryjnych.

Wymagania

  • Dostępność samochodu.

  • Prawo jazdy odpowiedniej kategorii.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane).

  • Znajomość przepisów ruchu drogowego, podstaw konserwacji i naprawy pojazdów.

  • Dobra orientacja w terenie i znajomość tras.

  • Biegła znajomość języka polskiego.

Oferujemy

  • Pracę w biurze w Warszawie.

  • Godziny pracy: od 09:00 do 18:00 (lunch 1 godzina).

  • Ubezpieczenie medyczne.

  • Gadżety firmowe SWAG42.

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584