Kierowca z uprawnieniami C+E - ADR
  • Borzykowo
wielkopolskie, Borzykowo, wielkopolskie, Polska
MDS Gas Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

Obecnie firma MDS Gas poszukuje kierowców dla dwóch trybów pracy

Transport przerzutowy:

-Regularne trasy pomiędzy terminalami załadunkowymi i terminalem na terenie siedziby firmy,

-Odbiór towaru na terminalu i przewóz do magazynów firmowych,

-Umiarkowana praca z dokumentami głownie CMR i dokumenty wagowe.

Transport dystrybucyjny:

-Odbiór towaru na terminalu zewnętrznym bądź terminalu firmy i dystrybucja towaru na poszczególne stacje paliwowe,

-Ilość stacji danego dnia zależy od rejonu pracy, firma posiada kilka rejonów, głownie na północy i zachodzie Polski,

-Praca z dokumentami. Wystawianie faktur dla klientów na dedykowanym sprzęcie. Drukowanie dokumentów WZ. Podsumowanie trasy dla biura.

Nasze wymagania

  • Rzetelność,
  • Punktualność,
  • Komunikatywność,
  • Odpowiedzialność,
  • Dbanie o powierzony sprzęt.

To oferujemy

  • Zadbany sprzęt do pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pełne szkolenie i wprowadzenie do pracy,
  • Zwrot kosztów za uprawnienia ADR,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Przyjemną atmosferę w miejscu pracy.

  • Praca wielkopolskie
  • Kierowca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567