Kierowca z prawem jazdy kat. B w transporcie międzynarodowym
  • Głogów
Głogów, Głogów, Województwo dolnośląskie, Polska
ARRA GROUP Sp. z o.o.
20. 9. 2024

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY.

Kierowca z prawem jazdy kat. B w transporcie międzynarodowym (B2B)

Opis stanowiska:

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony (chłodnia: Iveco Daily, Mercedes Sprinter, sypialka: wejkama)
  • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku oraz kontrolowanie temperatury podczas transportu
  • Wypełnianie dokumentacji transportowej CMR
  • Dbałość o rzetelne wykonywanie zleconych zadań, własny wizerunek oraz wizerunek zleceniodawcy.
  • Dbałość o powierzone mienie

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Aktualne badania psychologiczne
  • Ważny paszport
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • Rzetelność i uczciwość
  • Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

Mile widziane

  • Kurs podstawowy ADR (do uzupełnienia w ciągu 3 miesięcy)

Oferujemy:

  • Umowę o współpracy B2B (jednoosobowa działalność gospodarcza)
  • Na start stawkę od 430zł netto/ dzień + dodatki (dla kierowców z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym na chłodni)
  • Atrakcyjne i terminowe płatności (do 7 dni)
  • Auto pod dom
  • System pracy 3/1 (23 dni w trasie) z możliwością wydłużenia - wyjazd z Głogowa (woj. dolnośląskie)
  • Premię motywacyjną, która jest dodatkiem do oferowanej stawki
  • Pakiet szkoleń ogólnych i specjalistycznych (Dobra Praktyka Dystrybucyjna, wymogi GIF, Prawo Farmaceutyczne, ISO 9001);
  • Długotrwałą, stabilną współpracę opartą na partnerstwie i uczciwości

  • Praca Głogów
  • Kat Głogów Małopolski
  • Kat Głogów
  • Kierowca Głogów
  • Kierowca Głogów Małopolski
  • Głogów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045