Kierowca z prawem jazdy kat. B w transporcie międzynarodowym
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
ARRA GROUP SP. Z O.O.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony (chłodnia: Iveco Daily, Mercedes Sprinter)
  • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku oraz kontrolowanie temperatury podczas transportu
  • Wypełnianie dokumentacji transportowej CMR
  • Dbałość o rzetelne wykonywanie zleconych zadań, własny wizerunek oraz wizerunek zleceniodawcy.
  • Dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Aktualne badania psychologiczne
  • Ważny paszport
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • Rzetelność i uczciwość
  • Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wielkiej Brytanii.

Mile widziane

  • Kurs podstawowy ADR.

To oferujemy

  • Umowę o współpracy B2B (jednoosobowa działalność gospodarcza)
  • Na start stawkę od 430zł netto/ dzień + dodatki (dla kierowców z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym na chłodni)
  • Atrakcyjne i terminowe płatności (do 7 dni)
  • System pracy 3/1 (23 dni w trasie)- wyjazdy z Głogowa
  • Przypisany pojazd (w opcji 25 dni w trasie/5 dni w domu)
  • Premię motywacyjną, która jest dodatkiem do oferowanej stawki
  • Pakiet szkoleń ogólnych i specjalistycznych (Dobra Praktyka Dystrybucyjna, wymogi GIF, Prawo Farmaceutyczne, ISO 9001)

Jeśli Twój profil zawodowy różni się od naszych oczekiwań, a mimo wszystko chciałbyś z nami rozpocząć współpracę, złóż swoją aplikację, a my w odniesieniu do aktualnych procesów rekrutacyjnych, indywidualnie rozpatrzymy Twoją Kandydaturę i dopasujemy stawkę.

ARRA GROUP z siedzibą w Głogowie jest operatorem logistycznym, specjalizującym się w ekspresowym transporcie chłodniczym, farmaceutycznym, materiałów niebezpiecznych (ADR) oraz ładunków wysokiej wartości w warunkach temperatury kontrolowanej.

  • Praca Bydgoszcz
  • Kat Bydgoszcz
  • Kierowca Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544