Kierowca wózka widłowego
  • Szczecinek
Szczecinek, Szczecinek, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Kronospan
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Odstawianie i podstawianie pakietów płyt i palet na ciągi produkcyjne;
  • Odstawianie palet ze stanowisk pakowania do magazynu;
  • Przestrzeganie zasad ustawienia palet w magazynie zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami magazynowania wyrobów gotowych.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia kwalifikacyjne UDT na wózki widłowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Darmowy dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • mieszkanie służbowe
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Kronospan

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

  • Praca Szczecinek
  • Kierowca Szczecinek
  • Szczecinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690