Kierowca Wózka Widłowego
  • Szczecinek
Szczecinek, Szczecinek, zachodniopomorskie, Polska
Kronospan Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecinek

Wymagamy:

  • Uprawnień kwalifikacyjnych UDT na wózki widłowe;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym;
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzony sprzęt.

Zakres obowiązków:

  • Odstawianie i podstawianie pakietów płyt i palet na ciągi produkcyjne;
  • Odstawianie palet ze stanowisk pakowania do magazynu;
  • Przestrzeganie zasad ustawienia palet w magazynie zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami magazynowania wyrobów gotowych.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Darmowy dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

  • Praca Szczecinek
  • Kierowca Szczecinek
  • Szczecinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228