Kierowca Wózka Widłowego
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek ciężarówek
  • obsługa produkcji
  • przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym
  • ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie przy użyciu skanerów
  • dostarczanie materiałów i opakowań na produkcję
  • przygotowanie opakowań pod produkcję (mycie koszy myjką ciśnieniową)
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • udział w inwentaryzacjach
  • współudział w projektach usprawniających

WYMAGANIA:
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego- zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez UDT - warunek konieczny
  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”
  • umiejętności sprawnego operowania wózkiem widłowym
  • obsługa komputera
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Żywiec
  • Kierowca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584