Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
1. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • transport chemii w cysternach i kontenerach chemicznych na terenie Unii Europejskiej
  • działanie w interesie firmy i dbanie o jej dobre imię
  • zaangażowanie oraz dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań

Nasze Wymagania

  • posiadanie ważnych dokumentów potwierdzających uprawnienia do świadczenia pracy: prawo jazdy C+E; kod 95/ Karta kwalifikacji kierowcy; ADR – podstawowy + cysterna; karta kierowcy
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym minimum 6 miesięcy
  • doświadczenie w transporcie chemii płynnej – będzie dodatkowym atutem
  • rzetelność i punktualność

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + zagraniczne
  • 11 000–22 000 brutto/ za system
  • dodatkowo do każdej wypłaty dodatek stażowy od 100 – 500 zł
  • możliwość wyboru systemu pracy : 3/1; 4/1; 5/1; 6/1 i 6/2 – a tym samym możliwość zaplanowania prywatnego czasu, wypoczynku czy po prostu życia rodzinnego z dużym wyprzedzeniem
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne, a przede wszystkim terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • indywidualną odzież ochronną i telefon służbowy
  • nowoczesną flotę, wsparcie techniczne i telematyczne
  • premia za ekodriving
  • premia rekrutacyjna za polecenie kierowcy do pracy
  • szkolenia wewnętrzne - przyuczanie kierowców bez doświadczenia – w pełnopłatnej, podwójnej obsadzie z doświadczonym kierowcą
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
  • bezpłatny transport do/z miejsca podjęcia pracy w Niemczech
  • partycypujemy także w kosztach dojazdu indywidualnego, prywatnym samochodem
  • odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych (wcześniejsza emerytura)
  • pracowniczy program kapitałowy PPK

  • Osoby zainteresowane spełniające nasze wymagania - prosimy o wysłanie swojej aplikacji klikając na APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48 33 506 62 24 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00.

  • Praca Pruszków
  • Kierowca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714