Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, pomorskie, Polska
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
15. 3. 2024

Praca wykonywana będzie w godzinach nocnych, również w niedziele.Kierowca będzie jeździł zarówno ciągnikami siodłowymi z naczepami, jak i pojazdami typu solo.

Obowiązki

  • załadunek i rozładunek zwierząt,
  • kontrola żywca pod względem ilościowym,
  • przygotowanie/uzupełnianie dokumentacji związanej z transportem,
  • przestrzeganie czasu pracy kierowców zgodnie z rozporządzeniem 561 WE (czasy jazdy, przerw i odpoczynków),
  • rozliczanie się z czasu pracy kierowcy,
  • udział szkoleniach rozwojowych dla pracowników.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C + E,
  • prawo jazdy w aktualnym kodem 95,
  • licencja na transport żywych zwierząt dla kierowcy/konwojenta,
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne o braku przeciwskazań do wykonywania pracy jako kierowca,
  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • karty sportowe,
  • dofinansowania do wypoczynku,
  • dofinansowania na święta
  • nieoprocentowane pożyczki w ramach PKZP.

  • praca przez 6 dni w tygodniu (niedziela-piątek)

  • Praca Chojnice
  • Kierowca Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749