Kierowca transportu wewnętrznego
  • Kęty
Kęty, Kęty, Małopolskie, Polska
Grupa Kęty S.A.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ NA STANOWISKU KIEROWCY:

  • Obsługą wózka widłowego
  • Rozładunkiem i załadunkiem materiałów na terenie Grupy KĘTY
  • Dostarczeniem materiału na produkcję
  • Transportem materiału między halami

WYMAGANIA:

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia zawodowego
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Doświadczenia w obsłudze wózka widłowego - mile widziane
  • Uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych - warunek konieczny
  • Sumienności, rzetelności

OFERUJEMY:

• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)

• Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny

• Ubezpieczenie grupowe

• Pracowniczy Program Emerytalny

• Atrakcyjne dodatki płacowe

• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy

  • Praca Kęty
  • Kierowca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289