Kierowca transportu międzynarodowego kat. C+E
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
Transcornellia Sp.z.o.o.
20. 8. 2024

Firma TRANSCORNELIA Sp. z o.o., lider w branży transportowej z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Dołącz do TRANSCORNELIA Sp. z o.o. i rozwijaj swoją karierę w dynamicznej i stabilnej firmie!

Twoje zadania:

  • Kierowanie pojazdami ciężarowymi na trasach międzynarodowych.
  • Przygotowanie pojazdu oraz prace załadowcze i rozładowcze.
  • Sprawne przewożenie towarów wg ustalonych tras.
  • Zabezpieczenie ładunku.
  • Zarządzanie dokumentacją przewozową.

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. C+E.
  • Karta kierowcy.
  • Certyfikat umożliwiający przewóz rzeczy.
  • Ważne badania medyczne i psychotechniczne.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym- mile widziane.

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę.
  • Wsparcie doświadczonych planistów.
  • Trasy w Europie Środkowo-Zachodniej.
  • Konserwacja taboru przez nasz Zespół Techniczny.
  • Komfort pracy zgodnie z wszystkimi normami.
  • Przydzielony zestaw ciągnikowy dla każdego kierowcy.
  • Samodzielne trasy.
  • Bonusy: ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna PZU.
  • System premiowy.

  • Praca Mikołów
  • Kat Mikołów
  • Kierowca Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648