Kierowca Terminaltruck/ Terberg/ prawo jazdy kat. C+E lub T
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Covebo Work Office
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dokowanie naczep i kontenerów we właściwych miejscach załadunku i rozładunku w porozumieniu z kierownikiem magazynu
  • Sprzęganie i rozprzęganie przyczep i podwozi kontenerowych
  • Dojazdy między magazynami w promieniu 4 kilometrów
  • Komunikacja z działem planowania w celu prawidłowej obsługi zleceń

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. T lub C+E
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • Stawka: 16,02€ brutto/h
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca w systemie jednozmianowym w temperaturze pokojowej
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

  • Praca opolskie
  • Kat Strzelce Opolskie
  • Kat opolskie
  • Kierowca Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315