Kierowca Taxi - najlepsza oferta!
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
27. 4. 2024

Obowiązki

  • Szukasz prostej i wygodnej pracy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Możesz zostać kierowcą w trybie zmianowym popularnych aplikacji, takich jak np. Bolt lub Uber! Zatrzymaj nawet do 55% obrotu z aplikacji pracując w systemie zmianowym!
  • Na czym polega praca? Jeździsz w wybranych przez siebie godzinach (12-godzinne zmiany), poznajesz nowych ludzi i bezpiecznie przewozisz ich z punktu A do punktu B. Praca w aplikacji jest prosta i przyjemna - odpalasz apkę, przyjmujesz zlecenie i jedziesz do wyznaczonego celu. Najważniejsze informacje zawsze masz pod ręką!

Wymagania

  • Pełnoletność
  • Prawo jazdy
  • Telefon z dostępem do internetu

Oferujemy

  • Praca w trybie zmianowym (12-godzinne zmiany).
  • Komfortowe auto (Toyota Corolla) zapewnione przez nas - nie potrzebujesz własnego samochodu.
  • Brak opłat za "wynajem" samochodu.
  • Karta paliwowa od nas - pokrywamy koszty paliwa i utrzymania pojazdu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 6-8 tys. miesięcznie
  • Wypłaty co tydzień
  • Wparcie supportu od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00zwrot połowy VAT-u

  • Kliknij "Aplikuj", wybierz "Zostań Udriversem", zarejestruj się w naszym Panelu i podpisz umowy. Oddzwonimy i wszystko wyjaśnimy.

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570