Kierowca Taxi
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Street Masters
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie powierzonych zleceń samochodem osobowym, flotowym, taxi Bolt, Uber, Free Now
  • Prowadzenie samochodu taxi w celu przewożenia pasażerów z punktu A do punktu B
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerów w czasie jazdy
  • Utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz pojazdu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B minimalnie od roku
  • aktualne badania lekarskie - ZWROT KOSZTÓW
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziani uczniowie / studenci / osoby do 26 roku życia/osoby prowadzące działalność

To oferujemy

  • oferujemy najlepsze warunki współpracy
  • 0 kosztów za paliwo, 0 kosztów za wynajem !
  • paliwo, auta, podatki, serwis, ubezpieczenie wszystko jest po naszej stronie
  • komfortowe auta marki Toyota Corolla (automat, kamera cofania, AndroidAuto)
  • auta z pełnym oznakowaniem taxi, ubezpieczeniem AC i wypisem z licencji
  • szkolenie
  • licencja taxi
  • elastyczny grafik ustalany z tygodnia na tydzień na podstawie Twoich dyspozycji
  • duża ilość zleceń
  • bonusy dla nowych kierowców !
  • napiwki
  • wsparcie kierowcy 24/7
  • zwrot kosztów za myjnie

O nas

Jesteśmy licencjonowanym partnerem aplikacji takich jak Bolt, Uber i Freenow,

Oferujemy pracę na grafiku lub wynajem pojazdów do przewozu osób na wyłączność lub ze zmiennikiem

Jeżeli lubisz jeździć samochodem i kontakt z ludźmi, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Wszystko legalnie, umowa zlecenie, licencja taxi, pełne wsparcie dla kierowcy.

Dołącz do grona zadowolonych kierowców. Zapraszamy !

Zapraszamy do aplikowania i wysyłania CV

  • Praca Lublin
  • Kierowca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584