Kierowca TAXI
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
LegalRide
21. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- Prowadzenie pojazdu zgodnie z przepisami ruchu drogowego.
- Przewożenie pasażerów na wyznaczone trasy.
- Utrzymanie czystości i dbałość o stan techniczny pojazdu.
- Obsługa aplikacji i urządzeń do obsługi zleceń.
- Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta i uprzejmości.
Nasze wymagania:
- Prawo jazdy kat. B.
- Aktualne zaświadczenie o niekaralności.
- Orzeczenie lekarskie.
- Orzeczenie psychologiczne.
- Komunikatywność i uprzejmość w kontaktach z klientami.
To oferujemy:
- Szybki proces rekrutacji i możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
- Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb.
- Stabilne wynagrodzenie w formie tygodniowych płatności.
- Pełne szkolenie w zakresie obsługi aplikacji.
- Możliwość korzystania z preferencyjnych cen na paliwo.
- Możliwość korzystania z preferencyjnych cen na serwis i naprawy pojazdu.
- Wsparcie administracyjne w rozwiązywaniu codziennych kwestii.
Benefity:
- elastyczny czas pracy.
- brak dress code’u.
O nas:
LegalRide - Pierwszy partner flotowy BOLT w Stalowej Woli!
Jesteśmy rekomendowanym partnerem flotowym TAXI. Współpracujemy z takimi firmami jak Bolt, Freenow, Uber, iTaxi. Działamy na rynku od 2019 r.
Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi, możemy dzielić się wiedzą z zakresu prawa transportowego oraz wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców jak i optymalizacji kosztów zatrudnienia. Nasza firma przygotowała również specjalnie dostosowaną do potrzeb branży transportowej paletę usług, wzbogaconą o dostęp do dodatkowych narzędzi takich jak ewidencja czasu pracy kierowców, systemy zarządzania flotą, czy obsługa księgowa i kadrowa.
Nasze rozwiązania nie tylko obejmują obszar administracyjny, ale także uwzględniają dynamiczny charakter branży transportowej. Posiadamy specjalistyczne narzędzia, które pozwalają dostosować się do aktualnych przepisów prawa transportowego, co jest kluczowe w świetle częstych zmian regulacji.

  • Praca Stalowa Wola
  • Kierowca Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699