Kierowca Taxi
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DRIVE-CLUB sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Transport pasażerów z uwzględnieniem wszystkich wymogów dotyczących przewozu pasażerów i bagażu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Orzeczenie lekarskie
  • Psychotechnika
  • Zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • Atrakcyjne bonusy i dopłaty na start dla każdego kierowcy
  • Program polecający wsparcie wyspecjalizowanej kadry 24h/7 dni w tygodniu
  • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie uzyskania wszystkich niezbędnych dokumentów
  • Oferta skierowana do Kierowców bez własnego pojazdu lub z własnym samochodem (min. 2005 r., 5-drzwiowy - po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego)
  • Posiadamy wiele aut do wynajęcia w cenie od 650 ZŁ tydz. (Hybrid Toyota)

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

O nas

Legalny partner DRIVE CLUB w Warszawie poszukuje kierowców bez własnego pojazdu lub z własnym samochodem do pracy na taxi oraz aplikacjach FreeNow, Bolt, Uber.

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544