Kierowca Taxi
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
KAP SERVICE S.C.
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o powierzony samochód i wyposażenie
  • Bezpieczny transport naszych uśmiechniętych pasażerów
  • Dbanie o czystość w samochodzie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B - minimum 1 rok
  • chęci do pracy
  • zaświadczenie o niekaralności - nie starsze niż 30 dni
  • badania lekarskie oraz psychologiczne będą dodatkowym atutem - w przypadku braku wystarczą chęci ich wyrobienia - pomagamy uzyskać wszystkie niezbędne dokumenty
  • mile widziane doświadczenie w pracy kierowcy oraz osoby ze statusem ucznia/studenta
  • komunikatywna znajomość języka polskiego

To oferujemy

Poszukujemy kierowców do pracy w systemie zmianowym na nowe auta hybrydowe (Toyoty: Corolla i Auris), w pełni wyposażone i gotowe do pracy:

- telefon służbowy

- terminal kart płatniczych

- kartę paliwową

- taksometr, kasę fiskalną

- roczniki aut 2018-2021

Współpracujemy z wieloma dostawcami zleceń (w tym klasyczna, działająca na rynku lokalnym korporacja TAXI), co gwarantuje optymalizację czasu pracy i brak przestojów. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, z elastycznym grafikiem ustalanym co tydzień. Parking w wygodnym miejscu w centrum Wrocławia. Zarobki w systemie prowizyjnym są uzależnione tylko i wyłącznie od zaangażowania (% od obrotu).

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy partnerem flotowym jednej z najlepszych korporacji taksówkarskich we Wrocławiu. Współpracujemy także z najpopularniejszymi aplikacjami przewozowymi, dostępnymi na rynku. Dysponujemy liczną flotą komfotowych pojazdów taxi o napędzie hybrydowym.

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584