Kierowca Taxi
  • Dabrowa Gornicza
Dąbrowa Górnicza, Dabrowa Gornicza, Silesian Voivodeship, Polska
INCURRO sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pojazdem i przewożenie pasażerów na aplikacjach Uber/ Bolt/ Freenow samochodem osobowym (prywatnym lub flotowym)
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i udzielanie pomocy klientom wsiadającym i wysiadającym z pojazdu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne
  • W przypadku pracy na samochodzie Prywatnym również:
  • Samochód osobowy (nie starszy niż 2004r.)
  • Przegląd TAXI

To oferujemy

Prowadzimy cały czas nabór na kierowców taxi UBER, BOLT, FREE NOW.

Zostań kierowcą Bolt, Uber, FreeNow i zacznij zarabiać na własnych zasadach. Dołącz do największej floty w Polsce!

- Nie potrzebujesz działalności gospodarczej.

- Pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności, wyrobimy dla Ciebie wypis z licencji taksówkarskiej.

- Zatrudniamy legalnie, na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B.

- Posiadamy licencje taksówkarskie na wszystkie miasta na Śląsku (Silesia), w których działają aplikacja Bolt, Uber oraz wszystkie inne aplikacje do przewozu osób.

- Jeśli nie posiadasz samochodu, to wynajmiesz go u nas. Cała nasza flota jest przystosowana pod przewóz osób taksówką.

- Pracujesz kiedy masz na to czas i ochotę.

- Rozliczasz się na własnych zasadach: co tydzień, co dwa, co miesiąc lub na żądanie.

Oferujemy wiele benefitów, w tym:

- Możliwość rozliczania faktur kosztowych

- Zniżki na paliwo

- Zniżki na części samochodowe

- Program poleceń

Co będzie Ci potrzebne?

- Ważne prawo jazdy od co najmniej 1 roku (prawo jazdy musi być wydane w Polsce!)

- Aktualny dowód osobisty, karta pobytu lub paszport

- Samochód 5-drzwiowy, 5-osobowy, minimum 2004 rok (Możesz wynająć od nas samochód jeśli potrzebujesz)

- Orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań do pracy jako kierowca taksówki

O nas

Czy marzysz o dodatkowym dochodzie, ale nie chcesz rezygnować z elastyczności czasu pracy?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób szuka sposobów na uzyskanie dodatkowego dochodu, ale tradycyjne formy zatrudnienia często wiążą się z brakiem elastyczności. Dlatego warto zastanowić się nad zostaniem kierowcą Uber! ✨

Jako kierowca Uber możesz zarabiać na własnych zasadach, decydując o tym, kiedy i ile pracujesz. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wolność i niezależność. A co najważniejsze, nie musisz posiadać własnej działalności gospodarczej, aby zacząć! Współpracując z INCURRO Sp. z o.o., naszym partnerem rozliczeniowym, wszystko staje się proste i przejrzyste.

Dlaczego warto wybrać INCURRO Sp. z o.o.?

1. **Elastyczność**: Decyduj o czasie swojej pracy. Zarabiaj na własnych zasadach.

2. **Prostota**: Nie musisz posiadać własnej działalności gospodarczej, aby świadczyć usługi dla Uber, Bolt oraz FreeNow.

3. **Wsparcie**: Jesteśmy partnerem rozliczeniowym kierowców, co oznacza, że zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z rozliczeniami.

4. **Profesjonalizm**: Nasza firma działa na rynku z pełnym zaangażowaniem, dbając o najwyższe standardy obsługi.

Odwiedź naszą stronę internetową: incurro.pl i dowiedz się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci rozpocząć przygodę jako kierowca Uber.

Kluczowe korzyści z bycia kierowcą Uber z INCURRO Sp. z o.o.:

- **Elastyczność** w wyborze godzin pracy.

- **Dodatkowy dochód** bez konieczności rezygnacji z innych zobowiązań.

- **Wsparcie** w zakresie rozliczeń i formalności.

Dołącz do grona zadowolonych kierowców, którzy już teraz zarabiają na własnych zasadach. Skontaktuj się z nami i zacznij swoją przygodę z Uberem już dziś!

Nie zwlekaj i dołącz do INCURRO Partner ‼

Kontakt:

+48 668 260 624

ul. Królowej Jadwigi 23/9, Dąbrowa Górnicza (czynne pn-pt w godz. 8:00-16:00)

ul. Krasińskiego 29/9, Katowice (czynne czwartek w godz. 10:30-12:30)

incurro.pl

Dołącz do nas już dziś

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez INCURRO sp. z o.o. z siedzibą w: 1 Maja 38B/4, 41-300 Dąbrowa Górnicza (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@incurro.pl.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kierowca Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536