Kierowca Taxi
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Profi Kooperation Małgorzata Jabłońska
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz klientów do wskazanych miejsc.
  • Punktualność.
  • Korzystanie z nawigacji samochodowej do wyznaczania najlepszej trasy.
  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami niezależnie od okoliczności.

Nasze wymagania

  • Wymagania :
  • prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 30 dni
  • Orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań do pracy jako kierowca Taxi
  • Masz swoje auto i chcesz pracować na swoich warunkach?! Pracujesz kiedy chcesz!
  • Na swoim samochodzie masz elastyczny czas pracy
  • Zapraszamy do współpracy na naszej licencji
  • Wymagany samochód nie starszy niż 2005 r. pięciodrzwiowy z wbitym wpisem TAXI.
  • Jakie warunki muszę spełniać, aby zostać kierowcą TAXI?
  • polskie prawo jazdy kat. B
  • auto spełniające wymagania TAXI
  • badania lekarskie oraz psychotesty
  • Przyjdź do nas z kompletem dokumentów ( wyżej wymienione ) a my zajmiemy się resztą

To oferujemy

  • zapewniamy jasne i uczciwe zasady zatrudnienia. Z każdym kierowcą podpisujemy UMOWĘ ZLECENIE. Wynagrodzenie zależy od efektywności twojej pracy i w zależności od efektywności wykonanej pracy
  • brak opłat i kaucji za samochód
  • bonusy/napiwki
  • samochód służbowy, w pełni przygotowany do przewozu osób
  • koszty paliwa/ napraw po stronie partnera
  • karty paliwowe flotowe
  • wszystkie koszty eksploatacji są po naszej stronie
  • opiekę koordynatora
  • wypłaty zawsze w terminie
  • jeśli uważasz się za osobę solidnie wykonującą swoje obowiązki, możesz liczyć na dodatkowe bonusy. Wynagrodzenie przekazujemy regularnie bez żadnych opóźnień

O nas

Firma Profi Kooperation - Jesteśmy partnerem flotowym Bolt,Uber Działamy na terenie Torunia. Posiadamy flotę złożoną z komfortowych samochodów jakimi są Toyota CH-R Hybrid, wyposażona w skrzynię automatyczną.Dodatkowo oferujemy możliwość wykonywania pracy na prywatnych pojazdach na naszej licencji

  • Praca Toruń
  • Kierowca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584