Kierowca Taxi
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
"MASTER INVESTMENT" sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

Przejdź do Nas i odbierz 1000 zł za welcome bonus (szczegóły przy pierwszym kontakcie)

Zatrudnimy nowych kierowców do najszybciej rozwijającej się floty aut w Polsce (Działamy już w 10 miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Bydgoszcz, Częstochowa).

Gwarantujemy jazdę na nowych autach: Toyota Corolla wersja Comfort 2023 w automacie, Wypłaty co Tydzień, systemy zmianowe elastyczne: Przykładowo od 6 rano do 18 lub 18 do 6 rano lub inna konfiguracja.

Napiwki i bonusy od aplikacji dla Ciebie (+nawet 300 zł tygodniowo), elastyczny grafik oraz elastyczne miejsca zmian abyś miał/a jak najbliżej do miejsca w którym zaczynasz pracę. Paliwo, ubezpieczenie i koszty utrzymania auta oraz wszystkie kwestie techniczne i formalne, która pozwalają Ci zacząć są po stronie firmy. Pomożemy Ci uzyskać niezbędne kwalifikacje - możesz zacząć pracę w przeciągu tygodnia !!!

Profesjonalna i bezpieczna obsługa klientów

Dbanie o stan techniczny auta oraz jego czystość

Punktualność przy zmianach z innymi kierowcami

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy
  • Zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 30 dni (jeżeli nie masz- skierujemy do odpowiedniej instytucji)
  • Badania lekarskie i psychologiczne (opcjonalnie skontaktujemy z odpowiednią jednostką)
  • Dostępność na 2-5 zmiany w tyg.
  • Jesteśmy otwarci na współpracę z kobietami i mężczyznami, studentami, seniorami
  • Oferta pracy dotyczy miast: Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Bydgoszcz, Częstochowa

To oferujemy

  • Atrakcyjny, uzgodniony procent % dla Ciebie od wykonanego obrotu
  • Najnowsze samochody w automacie (nowe auta z salonu)
  • Wszystko na umowie 100% legalnie (prosta Umowa)
  • Wypłaty regularnie co tydzień w każdy czwartek
  • Napiwki oraz bonusy z aplikacji dla Ciebie
  • Karta paliwowa (firmą pokrywa koszty paliwa)
  • Elastyczny grafik
  • Najwyższe zarobki
  • Maksymalne bezpieczeństwo dzięki kamerze w każdym aucie
  • Pełne szkolenie z aplikacji
  • Pomożemy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów
  • BONUSY od firmy dla najlepszych kierowców (nawet 300 zł dodatkowo w tyg.)
  • Maksymalne bezpieczeństwo dzięki kamerze i GPS w każdym aucie
  • BONUSY od firmy dla najlepszych kierowców

O nas

Dołacz do Nas i odbierz 1000 zł welcome bonus (szczegół podczas pierwszego kontaktu)

Zatrudnimy profesjonalnych kierowców do najszybciej rozwijającej się floty aut w Polsce (Działamy już w 10 miastach w PL: Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Bydgoszcz, Częstochowa)

Gwarantujemy jazdę na nowych autach: Toyota Corolla Sedan wersja comfort 2023 w automacie, WYPŁATY CO TYDZIEŃ, system zmianowy - 12 godzin od 6 rano do 18.

Napiwki i bonusy od aplikacji dla Ciebie (+nawet 100 zł tygodniowo), elastyczny grafik oraz elastyczne miejsca zmian abyś miał/a jak najbliżej do miejsca w którym zaczynasz pracę.

Paliwo, ubezpieczenie i koszty utrzymania auta oraz wszystkie kwestie techniczne i formalne, która pozwalają Ci zacząć są po stronie firmy.

Pomożemy Ci uzyskać niezbędne kwalifikacje - możesz zacząć pracę w przeciągu tygodnia !!!

Po więcej informacji dzwoń pod numery: (w przypadku nie odebrania telefonu prosimy o wysłanie sms)

Tel. +48 798 052 343 -> Kandydaci mówiący w języku polskim lub angielskim.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "MASTER INVESTMENT" sp. z o.o. z siedzibą w: Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: praca@masterinvestment.pl.

  • Praca Szczecin
  • Kierowca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544