Kierowca Taxi
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
ALFA M.S. sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca taxi

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy
  • Badanie lekarskie
  • Badanie psychologiczne
  • Zaświadczenia o niekaralności

To oferujemy

Witamy!

Zapraszamy do pracy chętnych osób jako kierowca taxi Bolt/FreeNow/Uber.

ALFA Partner to legalny partner flotowy, który oferuje takie korzyści jak:

Kierowca od razu zarabia 55% z dochodu netto, z możliwością podwyższenia do 60%,

Stabilna i legalna praca na zasadzie umowy zlecenia,

Wynagrodzenia po każdej zmianie oraz cotygodniowe wyrównanie na konto,

Praca w elastycznym grafiku,

Pomóc 24/7,

Cały koszt eksploatacji z naszej strony,

Praca zmianowa, zmiany 8, 10 lub 12h,

Koszt paliwa po naszej stronie.

Posiadamy auta z napędem hybrydowym.
Wymagamy:

Prawo jazdy kat. B

Chęć do pracy co najmniej 4 zmiany w tygodniu (dorywczo ustalamy indywidualnie).

Możliwy wynajem auta na wyłączność (od 400zł/tydzień).

Zapraszamy również kierowców na swoich autach do pracy z nami w wygodnych warunkach.

Pomożemy w wyrobieniu potrzebnych dokumentów.

Po więcej informacji proszę dzwonić lub pisać sms pod nr. tel: 73*****26

(Говорим по-русски, українською)

  • Praca Rzeszów
  • Kierowca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536