Kierowca Taxi
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
DRIVERS PARTNER sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Dołącz do naszego zespołu i zostań kierowcą Taxi! Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku w tym między innymi z iTaxi Free Now Uber Bolt i innymi w całej Polsce.

Nasze wymagania

  • Zapewnimy wsparcie na każdym etapie Twojej pracy oraz przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie z zakresu pracy na taxi
  • Elastyczne godziny pracy – dostosuj pracę do swojego planu dnia. To Ty decydujesz kiedy pracujesz!
  • Legalne zatrudnienie; umowa zlecenie lub umowa partnerska
  • Przelew wynagrodzenia na Twoje konto co tydzień. (możliwość wypłat codziennych).
  • Zapewniamy pełne wsparcie księgowe oraz wyjaśnimy rozliczenia.
  • Poprowadzimy Cię krok po kroku abyś legalnie uzyskał wszelkie niezbędne dokumenty w tym licencja taxi oraz identyfikator.
  • Jako jedyny partner zagwarantujemy Ci określone przychody jeśli dostosujesz godziny pracy do naszych wskazówek!

To oferujemy

Nie posiadasz auta? U nas masz możliwość wynajęcia naszego auta flotowego - zadzwoń po szczegóły

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584