Kierowca Taxi
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Web-link Group FILIP SZULIM
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy do pracy jako kierowca Bolt,

Przewóz pasażerów aplikacji nowoczesnymi samochodami Toyota Corolla Hybrid w automacie.

tankowanie.

przyjmowanie płatności gotówkowych.

utrzymanie porządku stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B min. 1 rok,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • badania psychologiczne i lekarskie na taxi (dokumenty pomożemy wyrobić).

To oferujemy

  • Praca na naszych autach
  • Na dwie zmiany (możliwość pracy na jedną zmianę) na pełny etat 4-6dni w tygodniu lub dorywczo 2-3 dni. Praca polegająca na przewozie osób z pkt A do pkt B za pośrednictwem aplikacji Bolt, Uber, Freenow
  • Nowoczesne auta w automacie Toyota corolla 2023 hybryda :)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne bonusy na start
  • Umowę zlecenie
  • Premie

O nas

Posiadamy nowoczesne hybrydowe samochody w automacie.

Zapraszamy również osoby z własnym autem na dogodnych warunkach. Umowa zlecenie lub własna działalność. Zadzwoń, a pomożemy w wyrobieniu dokumentów oraz wprowadzimy cię we wszystko od A do Z.

Zadzwoń :) 534 210 469

Mile widziane osoby uczące się lub z własną działalnością.

Auta są zadbane w pełni wyposażone i gotowe do wykonywania zleceń. Ty tylko kierujesz i niczym się nie przejmujesz!

Prosimy o załączenie cv :)

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Web-link Group FILIP SZULIM z siedzibą w: Święty Marcin 45C/27, 61-806 Poznań (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: Biuro.taximeet@gmail.com.

  • Praca Jelenia Góra
  • Kierowca Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584