KIEROWCA TAKSÓWKI K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Grochowska 23/31 /bud. D, 04-186 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
EKOCALLCENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
5. 9. 2024
od 400 do 12 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Przewóz osób taksówką po aglomeracji warszawskiej.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie podstawowe. Umiejętność prowadzenia pojazdów mechanicznych o masie całkowietej do 3,5 tony. Czynne prawo jazdy kategorii B. Znajomość języka polskego na poziomie B1.
Zakres obowiązków: przewóz osób taksówką po aglomeracji warszawskiej.
Nieregularny czas pracy - całodobowo.
[Zgłoszenia: osobiste: ul. Grochowska 23/31, budynek D, Warszawa w dni powszednie w godz. 08:00-16:00 , telefon kontaktowy: 539407407, e-mail: biuro@ekotaxi.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • Kierowca Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567