Kierowca - Sprzedawca
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Gobarto S.A.
6. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz towarów zgodny z harmonogramem,
  • Załadunek i rozładunek towaru transportowego,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów,
  • Praca z towarem świeżym w warunkach chłodniczych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Orzeczenie lub książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,

To oferujemy

  • Bezpieczny pracodawca
  • Różne możliwości rozwoju - szkolenia, awanse, rekrutacje wewnętrzne
  • Świętowanie sukcesów
  • Fundusz socjalny
  • Integracja
  • Kawa z szefem
  • Najlepszy Zespół Ever
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa o pracę, stabilna praca na dłużej

  • Praca Kraków
  • Sprzedawca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448