Kierowca Serwisant C+E
  • Jarosław
Jarosław, Jarosław, podkarpackie, Polska
WC Serwis Polska sp. z o.o.
22. 8. 2024

Obowiązki

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego kat. C+E,
  • Dostawa i odbiór toalet przenośnych,
  • Realizacja codziennych tras serwisowych do klientów w obrębie do 100 km,
  • Serwisowanie toalet przenośnych,
  • Raportowanie przeprowadzonych działań serwisowych,
  • Zachowanie odpowiednich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Utrzymywanie porządku i czystości w pojeździe i miejscu pracy.

Wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kat. C+E,
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi samochodu ciężarowego,
  • Znajomość przepisów drogowych oraz topografii województwa,
  • Umiejętność obsługi narzędzi oraz podstawowa wiedza dotycząca mechaniki pojazdowej.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od ponad 25 lat,
  • Zatrudnienie oparte na UOP,
  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas,
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych na koszt firmy,
  • Samochód przydzielany jednemu pracownikowi (utrzymanie samochodu w czystości, jako jeden z premiowanych elementów wynagrodzenia),
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Karty lunchowe,
  • Wsparcie oraz program wdrażający pracownika w miejscu pracy,
  • Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz szacunek.

  • Praca Jarosław
  • Serwisant Jarosław
  • Kierowca Jarosław
  • Jarosław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567