Kierowca Samochodu Ciężarowego (śmieciarka)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Henryk Sienkiewicz Alkom Firma Handlowo- Usługowa
28. 9. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i obsługa samochodu typu śmieciarka
  • odbiór i transport odpadów
  • odbiór gabarytów

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży
  • prawo jazdy kat. C
  • świadectwo kwalifikacji
  • orzeczenie psychologiczne
  • karta kierowcy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

O nas

Alkom Firma Handlowo- Usługowa działająca na terenie wielkopolskiego rynku specjalizuje się w kompleksowym świadczeniu usług w zakresie gospodarki odpadami i utrzymania terenów zewnętrznych dla instytucji, firm oraz klientów indywidualnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Poznań
  • Kierowca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392